top of page
  • Yazarın fotoğrafıeKampüs

Öğretmenlerin Mesleki ve Kişisel Gelişim Eğitimlerine Erişim Tercihleri AraştırmasıSevgili Öğretmenlerimiz, Bu araştırma, 13 yıldır öğretmenlerin kişisel ve mesleki gelişimleri için çalışan Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) tarafından yürütülmektedir. Türkiye temsili bir örneklemi hedefleyen, kapsamlı bir araştırmadır.

Anket, öğretmenlerin mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerine erişim tercihleri üzerine sorular içermektedir. Soruların doğru veya yanlış cevabı yoktur. İsminiz, adresiniz veya diğer özel bilgileriniz sorulmamaktadır. Gelen tüm yanıtlar bilimsel araştırma raporunda bir toplam olarak ve anonimleştirilerek kullanılacaktır. Tüm sorulara samimi ve açık bir şekilde yanıt vermeniz, çalışmanın güvenilirliği açısından önemlidir. Cevaplarınız Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) tarafından saklı tutulacak ve hiçbir özel veya tüzel kişi ile paylaşılmayacaktır.

Araştırmaya gönüllü destek vermek üzere ayırdığınız vakit ve samimi yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederiz. Öğretmen Akademisi Vakfı

1.104 görüntüleme

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page