top of page
  • Yazarın fotoğrafıeKampüs

Dijital Tiyatroda Çocukların Hayal Gücünden İlham Alan Kendine Has Bir Oyun!


Kalpten Kalbe Mutluluk Sınıfı projemizin iş ortağı Algida’dan, dijital tiyatroda çocukların hayal gücünden ilham alan kendine has bir oyun!


Kim Kırmızı Başlıklı Kız ile Kurbağa Prens’i aynı oyunda bir araya getirebilirdi ki? Elbette çocukların hayal gücü! MAXSahne’nin perdeleri çocukların hayal gücüyle yeniden açılıyor!


#HaydiOyuna diyerek 23 Nisan’da hayata geçirilen MAXSahne’de 6 farklı çocuk tiyatro oyunu dijital olarak yayınlandı. Her oyun sonunda izleyiciler tarafından en çok sevilen karakterlerin bir araya getirilmesiyle oluşturulan MAX özel dijital tiyatro oyunu “Hayal Adasına Yolculuk” 5 Temmuz 2021’de dijital perdesini aralıyor. İzleyiciler tarafından seçilen karakterlerin bir araya getirilmesiyle beraber hazırlanan Hayal Adasına Yolculuk, MAXSahne ve MAX TV Youtube kanalında seyircilerini bekliyor.


Çocuk gelişiminde oyunun öğrenme için gerekli olduğunun altını çizen Algida Max, yepyeni bir çocuk tiyatrosunun karakterlerine çocukların karar vermesini sağlayarak onları oyunun içine dahil etmiş oldu. Tema olarak hayal kurmayı, oyun oynamayı ve oyuncakların harika dünyasını ele alan müzikli, danslı, çocuk oyunu Hayal Adasına Yolculuk’u, Psikolojik Danışman Alev Köymen’in onayıyla 4 yaş üzeri bütün çocuklar ve ebeveynleri ailecek izleyebilecek.


Çocukların hayal gücünden ilham alan Hayal Adasına Yolculuk oyununa www.maxsahne.com internet sitesi üzerinden ya da MAX TV Youtube kanalından 5 Temmuz itibariyle erişebilecek.


662 görüntüleme

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page